Кабмін готує новий розрахунок пенсій і субсидій

Поділитися:

У 2021 році в Україні будуть по-новому розраховувати штрафи, пенсії та інші соціальні виплати. В тому числі, з 1 липня 2021 року основні рівні соцвиплат і для грошових стягнень пропонується встановити на позначці 2100 гривень.

На порталі Федерації профспілок України розміщений закон, в якому і вказана дана інформація.

У законопроекті прописано, що в Україні хочуть поміняти підходи до нарахування прожиткового мінімуму і вдосконалення сфери його застосування.

Розрахункову величину прожиткового мінімуму хочуть поміняти: для щомісячних соціальних виплат на базовий обсяг, для розрахунку штрафів хочуть застосувати базову величину для грошових виплат і стягнень.

Також законом встановлено, що з 2022 року базові обсяги для соцвиплат, грошових платежів та стягнень будуть рости щороку, враховуючи інфляцію.

Нагадаємо, що рівень пенсії для кожного пенсіонера визначається індивідуально, з огляду на його страховий стаж і зарплату, з якої були сплачені податки.

Законодавство України передбачає, що пенсійні виплати виплачуються без урахування зарплати, крім особливих випадків, які прописані в законах. Тобто, після призначення пенсії, кожен має право отримувати соцвиплати і, паралельно, працювати.

Також ми писали, що розмір пенсії в Україні не пов’язаний з мінімальною зарплатою, а також стажем роботи безпосередньо, проте непрямий зв’язок є.

Існуючі міжнародні стандарти вимагають того, щоб пенсія в державі відповідала сумі, що становить 40% мінімальної зарплати. У зв’язку з новим законопроектом, поданим президентом України Володимиром Зеленським, пенсія може стати нижче необхідних параметрів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Вересня 2020 року - 8:10
До Сімферополя зможуть поставляти прісну воду
25 Вересня 2020 року - 22:58
Уряд виплатив 67 млн ​​гривень
25 Вересня 2020 року - 22:29
Глава відомства розповіла про новий законопроект
25 Вересня 2020 року - 19:59
У відомстві зазначили, що таке рішення призведе до поліпшення розміру...