Громадяни беруть щотижня по 1 млрд. гривень за програмою доступних кредитів

Поділитися:

У Міністерстві фінансів України поділилися успіхом урядової програми “Доступні кредити 5-7-9%“, до якої причетні вже 18 вітчизняних банків. Про це повідомив глава відомства в рамках одного з українських прямих ефірів.

Як відзвітував чиновник, зараз програма набрала чималий успіх серед українців і з числа останніх кредитів близько 78% були взяті саме за умовами нової урядової програми.

Відзначимо, що програма “Доступні кредити 5-7-9%” запрацювала на полях України пів року тому.

На даний момент українські банки вже видали близько 4 млрд гривень кредитів. У кількісному значенні ця сума охоплює дві тисячі кредитів.

В середньому, на тиждень банки видають приблизно по 1 млрд гривень, що може свідчити про успіх програми і про попит з боку українців.

“Чому це стало можливим? Тому ми максимально спростили умови надання кредитів. Сьогодні 18 банків-учасників цієї програми – і державні, і комерційні”, – заявив міністр.

Нагадаємо, що програма “Доступні кредити 5-7-9%” стартувала 1 лютого 2020 року. Тоді подробиці програми анонсував колишній прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Тим часом, Національний банк України закликає проактивно проводити реструктуризацію кредитів і робити їх значно дешевше для бізнесу і всього населення країни.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 19:28
В рамках діджиталізаціі в Пенсійному фонді розробили мобільний додаток для...
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...
18 Вересня 2020 року - 8:20
Посилки, рекомендаційні листи, документи та інші послуги...