«Енергоатом» не судиться з Міненергетики

Поділитися:

Нова редакція статуту держпідприємства НАЕК «Енергоатом» затверджена після нараді керівництва підприємства з представниками Міненерго. Сторонам вдалося знайти рішення всіх спірних питань. Внаслідок цього НАЕК відкликав свій судовий позов проти міністерства.

«Одним з найважливіших нововведень стало впровадження на підприємстві інституту корпоративного управління відповідно до норм законодавства. Крім цього, Міненерго погодилося з низкою зауважень НАЕК «Енергоатом» за редакції Статуту та відхилив пропозиції підприємства, які не відповідають нормам законодавства» — повідомили в міністерстві.

Згідно з домовленістю, в НАЕК повинні будуть погоджувати оргструктуру з Міненерго, надавати звіти про виконання фінплану. Окремо була передбачена персональна відповідальність керівника підприємства і узгодження міністерством договорів про аудиторські перевірки підприємства.

Відзначається, що ці пункти як раз і були причиною позову до Міненерго, але шляхом переговорів вдалося досягти компромісів і знайти рішення. На даний момент судове провадження закрито внаслідок рішення «Енергоатому» відкликати позов.

Факт припинення розглядів підтвердили і в «Енергоатомі». Також в компанії відзначають як великий плюс те, що статут визначає суб’єктів декларування та наводить конкретний перелік посад, що зобов’язані подавати декларації.

Новий статут буде зареєстрований після узгодження з представництвом Європейського банку реконструкції та розвитку.

Нагадаємо, за перші півроку 2020 року державне підприємство «НАЕК« Енергоатом» отримало чистий збиток у розмірі 2,65 млрд гривень. При цьому, в порівнянні з періодом з січня по червень 2019 року, підприємство отримало 1,11 млрд гривень чистого прибутку.

Також за перші півроку компанія «Енергоатом» виробила 39,5 мільярда кВт-год електроенергії. План виконаний на 102,4 відсотка.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
25 Вересня 2020 року - 22:58
Уряд виплатив 67 млн ​​гривень
25 Вересня 2020 року - 22:29
Глава відомства розповіла про новий законопроект
25 Вересня 2020 року - 19:59
У відомстві зазначили, що таке рішення призведе до поліпшення розміру...
25 Вересня 2020 року - 18:58
50 країн все ще залишаються в "червоному" списку