Держрезерв хочуть віддати в приватні руки

Поділитися:

Українські чиновники та політичні експерти запропонували передати запаси Державного резерву України до приватної власності, аргументувавши це занадто великим рівнем корупції. Про це повідомляє прес-служби Міністерства економіки, торгівлі і сільськогосподарської галузі України, посилаючись на слова глави відомства.

Також до аналогічної позиції схиляються радники і експерти, причетні до справ Міністерства внутрішніх справ України.

Чиновники впевнені, що передача запасів Державного резерву в приватні руки допоможе скоротити кількість корупційних схем на державному рівні.

«Таку структуру потрібно було ліквідувати на 70%, непотрібного продати або передати в оренду на конкурсах років 10-15 назад. Тоді цієї корупції не було б. Держава є найгіршим менеджером», – прокоментував ситуацію радник міністра МВС України.

Нещодавно в Мініекономікі також заявили, що структура Державного резерву України є застарілим радянським інструментом. У відомстві заявили, що готуються до поступової ліквідації структури.

Нещодавно екс-керівник Державного резерву України Ярослав Погорілий, підняв питання про багатомільйонні розкрадання в відомстві на загальний огляд.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 19:28
В рамках діджиталізаціі в Пенсійному фонді розробили мобільний додаток для...
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...
18 Вересня 2020 року - 8:20
Посилки, рекомендаційні листи, документи та інші послуги...