АМКУ оштрафував «Укрзалізницю»

Поділитися:

Розглянувши справу про порушення АТ “Укрзалізниця” законодавства про захист економічної конкуренції в питанні надання послуг перевезень вантажів з / на малодіяльні вантажні станції, на засіданні 6 серпня, Антимонопольний комітет України оштрафував “УЗ” на 18,3 млн гривень.

За інформацією фахівців АМКУ, “Укрзалізниця” зловживала монопольним становищем на ринку перевезення вантажів залізничним транспортом, що призвело до ущемлення інтересів споживачів послуг АТ. Крім штрафу, Антимонопольний комітет зобов’язав “Укрзалізницю” усунути зазначене порушення.

Відомо, що протягом 2 місяців компанія повинна повідомити АМКУ про розв’язання всіх питань.

Нагадаємо, що поступово «Укрзалізниця» відновлює рух поїздів. Зараз залізницями України вже курсують 65 поїздів далекого прямування і 700 приміських поїздів. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Виконуючий обов’язки голови правління АТ «Укрзалізниця» зазначив, що залізничними коліями вже курсує 59% потягів далекого прямування і 46% приміських поїздів.

Раніше повідомлялося, що в перших числах серпня поточного року державна компанія-перевізник АТ «Укрзалізниця» збирається відновити залізничне сполучення з усіма регіонами України. Це можливо, в разі сприятливої ​​епідеміологічної ситуації, як вказує керівництво компанії.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 20:36
Для цього не потрібно нікуди йти, а також подавати запити...
18 Вересня 2020 року - 19:28
В рамках діджиталізаціі в Пенсійному фонді розробили мобільний додаток для...
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...