АМКУ буде стежити за ринком газу

Поділитися:

Антимонопольний комітет буде уважно стежити за дотриманням конкуренції на новому газовому ринку. Зокрема, це торкнеться вибору постачальника газу.

У самому АМКУ застерегли постачальників блакитного палива від змов і зловживань, а також нечесної конкуренції на ринку газу. Якщо будуть виявлені випадки афери, то відомство буде вживати жорстких заходів.

Також в АМКУ уточнили, що населення споживає близько 40 відсотків природного газу.

Раніше ми писали, що в НАК Нафтогаз України встановили річний тариф на послуги транспортування газу на рівні 4,73 гривні за один кубічний метр, що відрізняється від тих цін, які були сформовані на серпень місяць. Нова ціна на 46 відсотків вище, ніж та, яка була встановлена ​​для українців в серпні, і, за очікуваннями українських експертів в галузі енергетики, це може бути не найгірший показник для українців.

Ми також повідомляли, що українські експерти не виключають укладення картельної угоди на ринку газу. Незважаючи на запуск нового газового ринку в Україні 1 серпня, тарифна ціна залишається нестабільною, що звільняє газових операторів від взаємного узгодження цін.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
25 Вересня 2020 року - 18:58
50 країн все ще залишаються в "червоному" списку
25 Вересня 2020 року - 18:29
Закон набрав чинності з 25 вересня
25 Вересня 2020 року - 14:17
За незаконне заволодіння автотранспорту будуть саджати у...
25 Вересня 2020 року - 13:14
Всього порушення затягнули на 735 млн гривень грошового штрафу