Енергоефективний агробізнес

Поделиться:

  Програма OPEN CASE з Наталією Церковниковою 15 лютого 2018 року знову в ефірі Першого Ділового телеканала! Відкриваємо енергокейс і говоримо про енергоефективність в агро.

Партнер третього сезону – Асоціація Український клуб аграрного бізнесу. УКАБ – це асоціація номер один в агропромисловому секторі України, яка об’єднує понад 100 знакових представників галузі.

Гість студії – Сергій Зуєв, член Ради директорів, Фінансовий директор Корпорації Сварог Вест Груп. Алла Кравченко, заступник генерального директора Асоціації УКАБ з міжнародних питань, прокоментує позитивні тенденції зростання частки енергоефективних технологій в агросекторі, розповість про нові можливості для фермерів і реальні успішні демо-проекти використання біомаси в Україні.

                                       На фото: Наталія Церковникова і Сергій Зуєв в студії програми OPEN CASE.

                                     На фото: Алла Кравченко, експерт УКАБ в студії програми OPEN CASE.

В програмі обговорюється, чому Україна займає останні позиції серед європейських країн по ступеню впровадження  енергоефективних технологій, як подолати залежність від імпорту енергоресурсів, як швидко інвестиції в «зелені» технології дають економічний ефект, які існують можливості для українських аграріїв не тільки заощаджувати, а й заробляти на енергозберігаючих технологіях і біоенергетиці, основні перешкоди для розвитку цього ринку, реальні кейси від Асоціації УКАБ тощо.

«Це [енергоефективність] дуже потужний тренд на рику. Про це дуже багато говорять в ЗМІ. Але всі ми розуміємо, що це непросте питання, бо воно стоїть на межі економіки, технології, права», – Наталія Церковникова.

«У нас немає іншого виходу [крім як бути енергоефективними]. Це питання національної безпеки. Це питання національної конкурентоспроможності», – Сергій Зуєв.

«Одне з актуальних питань на сьогодні – це запровадження в Україні цивілізованого ринку купівлі-продажу біомаси», – Алла Кравченко.

Асоціація Український клуб аграрного бізнесу організовує низку подій в рамках міжнародної виставки «Зернові технології». Виставка проходитиме з 21 по 23 лютого 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ), м. Київ, Броварський проспект, 15, станція м. Лівобережна. Це Форум з картоплярства, Насіннєвий форум 2018, Британсько-український агробізнес форум, День молодого спеціаліста «Твій професійний старт». Запрошуємо всіх бажаючих!

Дивіться програму OPEN CASE з Наталією Церковниковою кожен четвер в 20:30 на Першому Діловому телеканалі. Перший Діловий – телеканал Вашого успішного бізнесу! До наступних зустрічах в ефірах!

Читайте также
19 июня 2024 года - 8:27
С начала российского полномасштабного вторжения аграрный сектор понес убытки на...
18 июня 2024 года - 18:47
Нового повышения тарифов на электроэнергию в Украине в ближайшее время...
11 июня 2024 года - 11:48
Рынок труда в мае напоминал безлюдную пустыню: количество соискателей и...
6 июня 2024 года - 12:36
Кадровый дефицит в Украине становится серьезной угрозой для экономики в...