Зеленський анонсував програму енергомодернізації

Поділитися:

Володимир Зеленський заявив про розробку нової реформи щодо термомодернізації в Україні. Про це він повідомив під час прес-марафону з нагоди екватора своєї каденції.

Оцінюється, за словами українського глави, реформа в 100 мільярдів на термін у три роки. Проте всього на термомодернізацію всіх житлових будинків в Україні піде щонайменше 300 мільярдів гривень.

При цьому Зеленський зазначив, що таких коштів зараз у державі немає, але в той же час називає цей хід – єдиним виходом із енергозалежності від Росії.

«Я вважаю, що ми можемо це зробити. На найближчі три роки ця сума становитиме 100 млрд грн», – повідомив президент країни.

Реалізувати план реформи потрібно протягом п’яти років. У найближчі два роки слід провести термомодернізацію в кількох тисячах багатоповерхівках. Таким чином, споживання газу в цих будинках знизиться вдвічі, що дозволить у майбутньому, а саме у 2025 році припинити транзит газу з Російської Федерації. Нагадаємо, 2025 року закінчується контракт на транзит палива з РФ.

Наразі, за словами Зеленського, у Міністерстві економіки вже активно працюють над розробкою та планом впровадження реформи термомодернізації багатоповерхівок.

Раніше ми писали про те, що президент України Володимир Зеленський створив делегацію України для участі у переговорах із Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладання Угоди про позику.

Також ми повідомляли про намір Зеленського 1 грудня під час пленарного засідання парламенту виступити зі своїм щорічним посланням про внутрішнє та зовнішнє становище країни.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ