Заступник міністра пафосом відволікає від підозр у покриванні корупції

Поділитися:

Після публікації нашого видання про діяльність заступника міністра фінансів Олександра Кави, зокрема, про його парадоксальні функції у міністерстві, наші журналісти намагалися кілька разів з ним зв’язатися, щоб особисто поставити йому кілька запитань.

Наприклад, чому він, знаючи про корупцію у закупках Укрзалізниці, зокрема, безсумнівно знаючи про те, що закупівлі комплектуючих для електрофікації шляхів сполучення за гроші з держбюджету закуповуються без тендерів, що є незаконним. Але Олександр Степанович замість того, щоб дати відповіді по суті на конкретно поставлені питання, вибухнув величезним інтерв’ю у ЗМІ. Там він докладно і пафосно розповів про очевидні речі, як, наприклад, як зручно було б людям доїжджати до Києва з областей електричками. З цим твердженням важко сперечатися, але чи треба для проголошення цього, обіймати посаду заступника міністра фінансів?

Цим пафосним інтерв’ю ні про що чиновник безсумнівно намагається відвернути увагу ЗМІ від підозр у покриванні корупції у закупівлях Укрзалізниці. Виникає логічне питання: Чи знає про це безпосередній керівник Кави – міністр фінансів? Телеканал «Перший Діловий» найближчим часом надішле офіційний запит з цього питання на міністра фінансів Марченка.

Нагадаємо, в рамках нового спецпроекту нашого видання, ми проаналізували професіоналізм та ефективність окремих чиновників міністерств та відомств.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ