Застава на виплат: Кабмін затвердив альтернативні види покарань

Поділитися:

Міністерство юстиції повідомляє, що уряд затвердив проекти законів щодо альтернативних видів покарань.

За інформацією пресслужби відомства, документи спрямовані на індивідуалізацію системи покарань, збільшення видів покарань, які б стали альтернативою позбавлення волі. Очікується, що це зменшить кількість осіб у місцях позбавлення волі, сприятиме виправленню правопорушників, не застосовуючи ізоляцію від суспільства, також заощадить бюджетні кошти.

Передбачається заміна покарання у вигляді обмеження волі на пробаційний нагляд, розширення кола осіб, яким призначатимуть покарання у вигляді громадських робіт, а також, яких можуть звільнити від виконання покарання з випробуванням.

У планах – введення застави майна, а не тільки грошових коштів, як запобіжний захід. Можливість встановлення внесення застави на виплат, зважаючи на майновий стан підозрюваного чи обвинуваченого. У документах передбачається покращення умов перебування у СІЗО, завдяки наданню платних послуг із покращеними побутовим умовами та харчуванням.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві юстиції заявили про перебої після перенесення низки реєстрів на нову платформу. У лютому відомство уклало угоду з власним ДП “Національні інформаційні системи” про забезпечення функціонування держреєстрів на понад 424,6 млн ​​грн.

Також ми писали, що Мін’юст затвердив нові правила арешту банківських рахунків.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
27 Липня 2021 року - 14:17
Такі прогнози пов'язані з опитуванням, проведеним нацрегулятором
27 Липня 2021 року - 13:54
Відомо, що державний бюджет щороку недоотримує до 300 мільярдів гривень
27 Липня 2021 року - 13:41
Щоб газ не відключили, потрібно буде встановити лічильник
27 Липня 2021 року - 13:18
Про плани на майбутнє співробітництво президент Джо Байден