З 21 листопада набуває чинності закон про носіння масок

Поділитися:

З завтрашнього дня, двадцять першого листопада, в Україні запрацює закон про штрафи за появу в транспорті та інших громадських місцях без індивідуального засобу захисту від коронавірусу – маски.

У п’ятницю, двадцятого листопада, відбулася публікація закону в газеті ВР “Голос України”. Закон діє наступного дня після публікації.

Як випливає з тексту закону про носіння масок, штрафи випишуть тим, хто з’явився без маски або респіратора в громадському транспорті або в громадському місці, в громадській споруді.

Маска або респіратор повинні прикривати рот і ніс, за маску на підборідді знову-таки випишуть штраф. Штрафні санкції мають право накласти поліціянти, представники місцевої влади і працівники держсанепідслужби.

За новим законом, в разі порушення приписів доведеться заплатити штраф у 170-255 гривень, що становить від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, в жовтні в парламент надійшло два проекти законів про штрафні санкції щодо порушників карантину. Обидва законопроекти народилися в надрах Кабінету міністрів України.

Також раніше ми написали про те, що штраф за порушення бізнесом карантинних заходів можуть встановити в розмірі від 31 000 до 51 000 грн.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
27 Листопада 2020 року - 18:02
Вже стало звичним, що серед найбільш популярних та добре оплачуваних...
27 Листопада 2020 року - 16:31
Субота на більшості території України пройде на тлі дощів, а...
27 Листопада 2020 року - 15:59
Верховний суд прийняв рішення не відкривати провадження у кількох касаційними...
27 Листопада 2020 року - 13:59
Тираж банкноти складає 50 тисяч штук, при цьому 40 тисяч...