ВР сьогодні може розширити повноваження Юрія Вітренка

Поділитися:

Сьогодні Верховна Рада збирається на позачергове засідання, щоб розглянути лише одне питання: змінити закон, який розширить повноваження виконувача обов’язків міністра енергетики Юрія Вітренка до повноцінних — міністерських. Про це розповіли журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Напередодні Володимир Зеленський ветував закон про відновлення конкурсів на державні посади. Документ  із його пропозиціями повернули до Верховної Ради. У офісі президента одразу ж пояснили причину: нібито усе через те, що міністри, які працюють у статусі виконувача обов’язків, не мають усіх повноважень, які дає статус повноцінного очільника міністерства. І тому, коли призначення одного із міністрів затягується, людина, що виконує обовязки на цій посаді, не може працювати на повну.

Це паралізує роботу всієї структури й може зашкодити цілій галузі. Тому повноваження міністрів, які працюють у тимчасовому статусі, попросили розширити. Експерти одразу назвали таку пропозицію прописуванням закону під кандидатуру Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики, адже його призначення дуже хоче Володимир Зеленський, а Верховна Рада кандидатуру не підтримує. За прогнозами депутатів із монобільшості, необхідна кількість голосів знайдеться і сьогодні закон підтримають у парламенті.

Раніше повідомлялося, що Вітренко хоче купувати газ у росіян.

Також ми писали й про те, що Вітренко розповів, як від’єднатись від російської енергосистеми.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 13:49
Проект повністю відповідає законодавству Євросоюзу, так вважають у Берліні
2 Березня 2021 року - 13:29
Йдеться про новий пакет на суму майже 125 мільйонів доларів
2 Березня 2021 року - 13:07
Йдеться про фірму «Авіва» – найбільшу страхову компанію у Великій...
2 Березня 2021 року - 12:50
Про це стало відомо під час форуму