Влада хоче запровадити п’ятирівневу пенсійну систему

Поділитися:

У Міністерстві соціальної політики розповіли про те, як у майбутньому зміниться пенсійна система в Україні. За словами очільниці відомства Марини Лазебної, на заміну трирівневої пенсійної системи прийде п’ятирівнева.

Міністерство планує надалі виплачувати адресну допомогу пенсіонерам для усунення несправедливості в чинній солідарній системі. Пенсійні накопичення стануть обов’язковою складовою пенсійної системи. Для роботи державних і недержавних пенсійних фондів влада має створити рівні умови, зазначила Лазебна.

Також глава Мінсоцполітики зауважила, що у майбутньому українці самостійно прийматимуть рішення щодо пенсій. Це і вибір постачальника послуг (державний пенсійний фонд чи приватний), і контроль накопичення, оцінюватимуть перспективи щодо солідарної чи накопичувальної системи через електронний кабінет.

«Людина повинна бути головним центром прийняття рішень щодо своїх пенсійних накопичень з безумовним правом вибору», – сказала Лазебна.

Нагадаємо, що у Міністерстві соціальної політики повідомили, що в Україні з 10,9 мільйона пенсіонерів, які перебувають на обліку у Пенсійному фонді України – 2,6 мільйона продовжують працювати.

Також ми писали, що Світовий банк підтримав накопичувальну пенсійну систему в Україні.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Жовтня 2021 року - 22:30
8-11 листопада відбудеться процедура тестування та відбору охочих працювати в...
28 Жовтня 2021 року - 20:59
На ці кошти, зокрема, планують придбати експрес-тести для покращення рівня...
28 Жовтня 2021 року - 20:01
Він разом з іншими експосадовцями готувався здійснити переворот в КСУ,...
28 Жовтня 2021 року - 19:01
Заробляли шахраї - за рахунок завищення вартості своїх послуг.