ВАКС не отримав справу Гладковського-молодшого

Поділитися:

Справу сина колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – Ігоря не передали на розгляд Вищої антикорупційного суду. Так вирішив Верховний Суд, відмовивши в клопотанні прокурора САП. Про це повідомили у випуску новин «Першого Ділового» телеканалу.

Причину такого рішення не пояснюють. Відомо лише, що текст постанови оприлюднять пізніше. Йдеться про справу, де Гладковського-молодшого підозрюють в організації злочинної схеми. Нібито він разом з подільниками в 2015-2017 роках організували незаконний механізм поставки товарів підприємствам «Укроборонпрому». Вони ухилялися від сплати податків і привласнили 950 000 гривень державних коштів.

Зараз справа залишається на розгляді Солом’янського районного суду Києва.

Нагадаємо, що 6 років позбавлення волі загрожує колишнім менеджерам «Харківобленерго» і «Харківводоканал». Так, у Вищому антикорупційному суді почалися дебати у справі колишніх чиновників. Підозрювані уклали тристоронній договір переуступки права вимоги, в результаті чого інтересам підприємства завдано збитків на суму понад 18 млн гривень.

Раніше повідомлялося, що «Не знайдено ознак кримінального злочину», – саме так апеляційна палата Вищого антикорупційного суду пояснила, чому передала справу сина колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського в інший суд.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Червня 2021 року - 14:03
Зокрема, Кулеба вважає, що НАТО «не зробив нічого», щоб Україна...
21 Червня 2021 року - 13:32
Йдеться про тендер, в результаті якого паливо АТ «Укрзалізниця» продала...
21 Червня 2021 року - 13:13
Країні вдалося випередити в цьому списку Росію
21 Червня 2021 року - 11:45
У світі їх кількість зросла до 82,4 мільйона осіб