В ЄС закликали Україну розслідувати махінації з «Приватбанком»

Поділитися:

В Євросоюзі закликали Україну до необхідності гарантувати всередині країни незалежність всім антикорупційним інститутам і організаціям. Також Жозеп Боррель, високий представник Європейського союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки, наполягає на тому, що потрібно продовжувати розслідування справ і махінацій з «ПриватБанком». Такий висновок було зроблено після того, як завершилося засідання Ради асоціації Україна-Євросоюз в Брюсселі.

Важливим пунктом змін в країні Боррель вважає відновлення громадської довіри громадян до роботи судової системи. Також важливо і виконання заявлених раніше антикорупційних заходів.

Раніше повідомлялося, що корупція в будівництві досягла 10 млрд гривень. Відомо, що причин для корупції у сфері будівництва багато, але основна — занадто застаріла система державних нормативів. Тому практично кожен проект не може бути виконаний без порушень.

Також ми писали й про те, що корупція на «УЗ» залишається високою. Ця корупція стосується як середньої, так і високої планки.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
15 Жовтня 2021 року - 22:54
Варто відзначити, що раніше НАУ неодноразово звертала увагу Міненерго на...
газ
15 Жовтня 2021 року - 22:29
Всього ліцензії на видобуток отримали понад 210 компаній
15 Жовтня 2021 року - 22:03
Данилов зробив акцент на тому, що це не перша відмова...
15 Жовтня 2021 року - 20:59
Важливим є те, що всі санкції обов'язково проходять розгляд всіх...