В ЄС закликали Україну розслідувати махінації з «Приватбанком»

Поділитися:

В Євросоюзі закликали Україну до необхідності гарантувати всередині країни незалежність всім антикорупційним інститутам і організаціям. Також Жозеп Боррель, високий представник Європейського союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки, наполягає на тому, що потрібно продовжувати розслідування справ і махінацій з «ПриватБанком». Такий висновок було зроблено після того, як завершилося засідання Ради асоціації Україна-Євросоюз в Брюсселі.

Важливим пунктом змін в країні Боррель вважає відновлення громадської довіри громадян до роботи судової системи. Також важливо і виконання заявлених раніше антикорупційних заходів.

Раніше повідомлялося, що корупція в будівництві досягла 10 млрд гривень. Відомо, що причин для корупції у сфері будівництва багато, але основна — занадто застаріла система державних нормативів. Тому практично кожен проект не може бути виконаний без порушень.

Також ми писали й про те, що корупція на «УЗ» залишається високою. Ця корупція стосується як середньої, так і високої планки.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
7 Березня 2021 року - 21:30
Марсоходу доведеться проїхати 15 км за один марсіанський рік
7 Березня 2021 року - 16:26
Розмір пенсії визначається в поточних цінах виходячи з припущення, що...
7 Березня 2021 року - 15:27
Тепер поняття «стримуюча система» визначено чіткіше
7 Березня 2021 року - 14:28
Роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році