В Україні зростає кількість вакансій віддаленої роботи

Поділитися:

Центр економічної стратегії опублікував інформацію, згідно з якою, під час жорстких карантинних обмежень особливо зростає попит на віддалену роботу. Відомо, що з початком локдауну в Україні кількість вакансій, які пропонують віддалену роботу, зросла на 26%. В цілому ж за останній місяць кількість таких вакансій, згідно з графіками, збільшилася на 15%.

Слід зазначити, що за результатами досліджень Центру економічних стратегій, 3-4% від всіх вакансій пропонують виконувати роботу дистанційно.

“Такі позитивні зміни у ставленні роботодавців до дистанційної роботи можуть допомогти знайти роботу, наприклад, жінкам з маленькими дітьми”, – йдеться в повідомленні відомства.

Крім того, пандемія змусила швидко пристосовуватися до змін і розвивати цифрові навички роботи, наприклад, вміння організовувати свою роботу і роботу команди дистанційно.

Нагадаємо, що з початку карантину, який був введений раніше по всій території України, у жителів держави присутні ознаки депресії, тривожності, паніки, втоми і розладів сну. Про це свідчать дані третьої хвилі опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Раніше повідомлялося, що новий законопроект прийняли у Верховній Раді. Так, документом регулюється положення про дистанційну роботу громадян України. Відомо, що за проект закону проголосували 311 народних депутатів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Березня 2021 року - 21:32
Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд столиці
5 Березня 2021 року - 20:31
Як відомо, санкції проти самого олігарха і проти членів його...
5 Березня 2021 року - 19:26
Йдеться про порушення, які були зафіксовані в грудні 2020 року...
5 Березня 2021 року - 18:32
20% всіх тендерних коштів пройшло через «Укравтодор»