В Україні почався сезон ягід: подешевшала полуниця

Поділитися:

Ціни на полуницю в Україні вже стрімко знижуються, хоча сезон ягід почався зовсім недавно.

Відомо, що за тиждень оптові ціни на полуницю впали більш ніж удвічі і зараз становлять близько 70 грн/кг. При цьому ще минулого тижня ягоду продавали в середньому близько 160 грн/кг, а минулого року в той самий час ціни становили близько 100 грн/кг.

Слід зазначити, що нинішні ціни на полуницю вже відповідають цінам 2019 року. Дрібну ягоду невисокої якості оптом взагалі можна вже придбати навіть за 50 грн/кг.

Крім того, українські ціни на полуницю опустилися вже нижче цін в Польщі, хоча тижнем раніше польська ягода була більш конкурентною.

Нагадаємо, що Україні загрожує майбутній неврожай фруктів через аномальні морози та весняних снігопадів. Крім того, через холодну зиму – вимерзло багато рослин. Про це повідомляють аграрії.

Раніше повідомлялося, що через коронавірус естонські полуничні плантації виявилися без найманої робочої сили, в основному з України. Аграрії закликали уряд країни скасувати обмеження на ввезення трудових мігрантів з-за кордону. Вони кажуть, що близько 2000 тонн полуниці зійде в цьому році на 800 гектарах, але влада не хоче, щоб 1500 українців допомогли зібрати урожай.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...