В Україні катастрофа з безробіттям

Поділитися:

Попри позитивну динаміку, ситуація на ринку праці залишається критичною через зростання безробіття по всій країні. Темпи відновлення ринку незначні, тому багато експертів акцентують питання зміни роботи, радячи змінювати звичний заробіток тільки в крайньому разі. Так, конкуренція за робочі місця продовжує рости разом з безробіттям серед населення. Причиною цього, на думку фахівців, є економічна криза і пандемія коронавірусу, яка його викликала.

Відомо, що з початку 2020 року на облік для пошуку роботи стали 1,7 мільйона українських громадян, з яких майже мільйон осіб виявився безробітними. Ситуація продовжує погіршуватися. Такі дані надали в Державній службі зайнятості України.

“Виник навіть прецедент, коли на одну вакансію, яку можна було назвати досить вузькоспеціалізованою, надійшло 700 резюме. В середньому ж на одне місце, в залежності від сфери, доводиться від восьми до десяти осіб. Якщо питання працевлаштування не варто дуже гостро, що не звільняйтеся з поточного місця “, – радять у відомстві.

Нагадаємо, що в Державній службі статистики України зафіксували позитивні зміни у ставленні зменшення безробітних в Україні. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Вказується, що такі зміни були зафіксовані в кінці серпня. В оновленій статистиці з боку Держстату йдеться про те, що кількість безробітних в Україні впало з 488 тис. до 478 тис. осіб.

Раніше повідомлялося, що українські економісти пророкують, що до кінця 2020 року в країні прискоряться темпи інфляції, а також почне ще сильніше зростати рівень безробіття. Разом з тим майбутнє підвищення мінімальної заробітної плати до 5 тисяч гривень досить незначно позначиться на темпі інфляції.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу