В ОП заявили, що текст занопропроекта про олігархів, що потрапив до преси – фейк

Поділитися:

Текст законопроекту про олігархів, який напередодні з’явився в мережі – фейковий. Про це заявили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу з посиланням на інформацію в Офісі президента.

Кажуть – процес створення документа – досить складний. І перед тим, як він з’явиться в мережі, повинна бути реєстрація документа в парламенті або хоча б його офіційна презентація. А до Верховної Ради документ ще не потрапив. Про таке повідомив журналістам спікер парламенту Дмитро Разумков.

Разумков зазначає, що фінального законопроекту про деолігархізацію від президента у Верховній Раді ще немає. Тому що його тільки пишуть в Офісі президента.

Так, напередодні в мережі з’явилися окремі положення документа про олігархів. Йшлося про те, що олігархів зобов’яжуть подавати декларації, не допустять до участі в приватизації великих об’єктів і заборонять володіти медіаресурсами, що спеціалізуються на політичній тематиці.

При цьому статус олігарха нібито – повинні визначати не тільки по майнових активах, але і по впливу на політичні процеси. А робити це повинні в РНБО – спираючись на подання від Кабміну, Нацбанку, Антимонопольного комітету або СБУ. Серед іншого олігархам нібито повинні заборонити фінансувати політичні партії.

Нагадаємо, що стали відомі подробиці анонсованого Володимиром Зеленським закону «Про олігархів». Їх зобов’яжуть подавати декларації, не допустять до участі в приватизації великих об’єктів і заборонять володіти медіаресурсами, що спеціалізуються на політичній тематиці – все це новації законопроекту про олігархів.

Раніше повідомлялося, що за рік стан українських олігархів зросла на 42%, тоді як середній заробіток українців зріс лише на 2,6%. Про це свідчить новий рейтинг найбагатших підприємців України від журналу «Форбс».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
25 Вересня 2021 року - 21:58
Оскільки електричні моделі не є транспортними засобами - їх використовуватимуть...
25 Вересня 2021 року - 21:05
Справу досі не передано до суду через затягування процесу одним...
25 Вересня 2021 року - 20:15
Також можна буде оформити субсидії і соцдопомогу для малозабезпечених.
25 Вересня 2021 року - 18:01
Держстат підрахував, на скільки впало споживання основних видів харчових продуктів.