В Мінцифри пояснили, коли будуть реєструвати ФОП онлайн

Поділитися:

У Мінцифри розповіли про те, що вже за три роки в Україні значно побільшає підприємців, які повністю перейдуть на онлайн-послуги. Зокрема йдеться про реєстрацію ФОП та інші цифрові продукти. Згідно з прогнозами, вже у 2024 році більше ніж 90% українців будуть користуватися саме такими продуктами.

Загалом у міністерстві говорять, що трансформація та перехід на цифрові рейки – важливе завдання кожного міністерства, адже життя швидко змінюється та йде вперед. Наразі процес відкриття ФОП у додатку «Дія» скоротився з 30 етапів до трьох.

Раніше повідомлялося, що Кабмін підкине ще грошей ФОПам. Український уряд знайшов ще 201 млн грн на надання матеріальної допомоги фізичним особам-підприємцям, які повністю припинили свою діяльність на період локдауну. Відповідна постанова Кабінету міністрів з’явилася на порталі Кабміну в суботу, 16 січня.

Також ми писали й про те, що для ФОПів скасували книгу рахунків. Відомо, що для ФОП першої і другої груп та третьої групи, які не є платниками ПДВ, передбачено ведення обліку в довільній формі шляхом помісячного відображення отриманих доходів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
1 Березня 2021 року - 23:08
Станом на зараз є декілька законопроектів, які потрібно розглянути негайно
1 Березня 2021 року - 22:32
За січень 2021-го зарплатний борг збільшився на 13,8%.
1 Березня 2021 року - 21:35
Станом на зараз у Верховній Раді зареєстровано п’ять законопроектів, які...
1 Березня 2021 року - 21:01
За рік реальна зарплатня, враховуючи інфляцію, зросла на кілька відсотків.