В Іспанії протестують проти закриття заводу Nissan

Поділитися:

В Іспанії автомобільна компанія Nissan оголосила про закриття свого заводу в Барселоні. Це призвело в масових протестів.

Як повідомляє в четвер, 28 травня, La Vanguardia, сьогодні десятки людей палили шини навпроти будівлі заводу, оскільки для них це означає втрату роботи.

Всього безробітними можуть виявитися три тисячі співробітників заводу. Разом з тим непрямим наслідком може стати втрата 20 тисяч робочих місць, які залежать від роботи заводу.

Крім того, розлючені робітники в знак протесту перекрили кілька доріг.

Закриття заводу стало ударом для Іспанії в той час, коли безробіття зростає, а через Коронавірусние кризи насувається різка рецесія.

У свою чергу уряд, яке заявило в січні після зустрічі з лідерами Renault і Nissan, що робочі місця на заводі в Барселоні “гарантовані”, закликало японський автоконцерн розглянути інші варіанти по заводу в Барселоні.

В уряді також підрахували, що закриття заводу обійдеться Nissan в мільярд євро, а інвестиції в завод будуть більш дешевою альтернативою для японського гіганта.

Нагадаємо, завод Nissan працював в Барселоні протягом 40 років.

Раніше повідомлялося, що в Сполучених Штатах Америки продовжує спостерігатися рекордно великий рівень безробіття: зараз потребують працевлаштування близько 39 мільйонів американців.

При цьому рівень безробіття в країні залишається все ще не втішним. Буквально за останній тиждень із заявою на видачу допомоги по безробіттю звернулося до відомств понад 2,4 мільйона громадян США.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ