УЗ закріплює монополію «Метінвесту»  

Поділитися:

Монопольне становище «Метінвесту» знову може укріпити «Укрзалізниця». Це розповіли журналісти «Першого Ділового» телеканалу, спираючись на думки з цього приводу журналістів-розслідувачів.

Відомо, що днями держкомпанія оголосила тендер на закупівлю рейок. Очікувана вартість – мільярд 530 мільйонів гривень. Майбутній переможець матиме до кінця року поставити понад 40 тисяч тонн продукції, а тонна вартує 34 тисячі 800 гривень.

Примітно, що минулоріч ці залізничні рейки УЗ замовляла у «Метінвесті». Згідно з договором тонна коштувала близько 26,5 тисяч гривень, однак угоду розірвали. Журналісти припускають, що приватне підприємство закортіло отримати більше.

Натомість, якщо зважити ситуацію з монопольним становищем «Метінвесту», провернути схему не так і складно. Адже компанія за останні роки отримувала всі підряди «Укрзалізниці», а конкуренція під час торгів була лише на папері, оскільки учасники тендеру були тим чи іншим чином пов`язані.

Нині аукціон призначили на 6 серпня. Серед вимог до учасників: виконаний договір на постачання вказаної продукції протягом останніх трьох років.

Раніше повідомлялося, що «Метінвест» намагається придбати останній завод, який не контролює.

Також ми писали й про те, що «Метінвест» купляє акції найбільшого виробника коксового вугілля.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ