Уряду доручили виплатити борги воїнам ВСУ

Поділитися:

Уряду доручено вжити невідкладних заходів із виплати українським військовослужбовцям боргу у близько 1,5 мільярда гривень, а також профінансувати одноразові премії в честь свята «Дня захисників та захисниць України».

Відповідний указ «Про деякі заходи щодо забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів війни» підписав президент.

До кінця року від Кабінету міністрів чекають підготовки та внесення на розгляд парламенту законопроекту, покликаного вдосконалити грошове забезпечення військовослужбовців. Окрім того, чекають щоквартального звіту про реалізацію заходів щодо соцзахисту ветеранів війни і родин загиблих захисників, у тому числі, йдеться про забезпечення житлом.

Указ передбачає появу у кожній області регіональних центрів медичної та психологічної реабілітації військових та ветеранів війни до кінця 2023-го.

Нагадаємо, що сьогодні глава держави Володимир Зеленський перебуває з робочою поїздкою у Запоріжжі. Він долучився до урочистостей з нагоди святкування «Дня захисників і захисниць України».

Також ми повідомляли, що Зеленський вперше в історії помилував 31 засудженого військового.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Жовтня 2021 року - 22:01
Попередньо - перший непілотований випробувальний політ відбудеться у лютому наступного...
23 Жовтня 2021 року - 18:01
Умови зони найвищої епіднебезпеки почнуть діяти з 26 жовтня.
23 Жовтня 2021 року - 17:32
Висота «Око Дубая» - більше 250 метрів.
23 Жовтня 2021 року - 12:10
Шахраї маскували свої дії під виконання службових обов'язків