Уряд планує продовжити карантин до 31 грудня

Поділитися:

В Україні хочуть продовжити карантин, пов’язано це з постійним збільшенням кількості тих, що заразилися вірусом Covid-19. Йдеться про продовження карантину до 31 грудня 2020 року.

Серед найголовніших моментів продовження карантину буде розглядатися дистанційне навчання для студентів і школярів — в цьому середовищі кількість хворих збільшується, а створити всі умови для соціальної дистанції практично неможливо. Студентам вузів рекомендують роз’їхатися з гуртожитків по домівках. Також важливо і те, що знову будуть обмежені годинник і умови роботи закладів громадського харчування.

Кабінет міністрів розгляне питання про продовження карантину 13 жовтня, рішення повинно бути прийнято до кінця дня. Канікули для школярів поки що заплановані на два тижні — з 15 по 30 жовтня. Після їх закінчення в МОН та Кабмін вирішать, яким буде навчання надалі.

Раніше повідомлялося про те, що на карантин через спалах коронавірусу зачинився один з найбільших вузів країни — КМУ ім. Шевченка. Студенти перейшли на онлайн-формат навчання.

Також ми писали про те, що українці за час карантину з початку березня відклали не менше 2 млрд гривень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Червня 2021 року - 23:00
Рівень мінімальної зарплатні середнього медперсоналу підвищено до 13,5 тисяч гривень,...
18 Червня 2021 року - 22:00
Кому і скільки видавати грошей - вирішуватиме місцева влада.
18 Червня 2021 року - 13:22
Відповідно до прийнятого законопроекту вже з 1 вересня 2021 року...