Державна компанія-перевізник «Укрзалізниця» заявила про скасування зупинок поїздів у деяких зонах карантину. Це стосується тих територій, де спостерігається найбільш несприятлива епідеміологічна ситуація по числу нових хворих на коронавірус, як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.
Відзначимо, що таке рішення було прийняте в згоді з вердиктом Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
За даними відомства, тепер на таких станціях, як Самбір, Дубно та Клевань будуть лише висаджувати пасажирів. Такий розпорядок діє з понеділка, з 17 серпня.
Вказується, що в цих пунктах також можна буде придбати квитки за такими маршрутами, як: рейс №98/97 Ковель – Київ; №231/232 Івано-Франківськ – Генічеськ; №217/218 Київ – Рахів; №743/744 Київ – Львів; №49/ 50 Київ – Трускавець і №45/46 Ужгород – Лисичанськ.
Як прокоментував таку міру сам міністр інфраструктури, всі пасажири, які не готові миритися з такими незручностями і вже купили квитки, можуть повернути їх назад в касу зі стовідсотковим відшкодуванням їх вартості.
Нагадаємо, що в державній компанії «Укрзалізниця» відбулася зміна керівництва. За попередньою інформацією одного з колишніх топ-менеджерів компанії, на пост керівника був обраний Володимир Жмака.
Раніше новий глава «Укрзалізниці» вже займав керівну посаду, будучи радником президента компанії «Київстар» – з 1997 по 2010 рік. З 2011 року він продовжив свою кар’єру в стінах акціонерного товариства «ТНК-ВР Коммерс», ставши керівником підприємства.