«Укртрансгаз» посилив охорону ПСГ

Поділитися:

Українська компанія «Укртрансгаз» повідомила про посилену охорону підземних сховищ газу на тлі напруженої ситуації та дій Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Компанія управляє підприємствами критичної інфраструктури. У зв’язку з напруженою ситуацією навколо України проведено додаткові перевірки цих об’єктів та посилено охорону ПСГ. Наразі «Укртрансгаз» співпрацює з Національною поліцією та Національною гвардією України щодо забезпечення стабільної роботи підземних газосховищ», – повідомили в компанії.

При цьому в компанії уточнили, що жодних об’єктів на лінії розмежування «Укртрансгаз» не має.

Нагадаємо, що 21 лютого 2022 року президент Російської Федерації Володимир Путін виступив на телебаченні зі зверненням, яке тривало близько години. Він визнав незалежними державами «Луганську народну республіку» та «Донецьку народну республіку».

У своєму зверненні Путін довго розповідав історію Радянського Союзу та України, розмірковував про Володимира Леніна, про приєднання Хрущовим Криму Україні, про декомунізацію. Лише під кінець промови лідер РФ вирішив висловити головне — визнати суверенітет «ЛНР» та «ДНР» та підписати відповідні документи.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ