«Укртрансгаз» посилив охорону ПСГ

Поділитися:

Українська компанія «Укртрансгаз» повідомила про посилену охорону підземних сховищ газу на тлі напруженої ситуації та дій Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Компанія управляє підприємствами критичної інфраструктури. У зв’язку з напруженою ситуацією навколо України проведено додаткові перевірки цих об’єктів та посилено охорону ПСГ. Наразі «Укртрансгаз» співпрацює з Національною поліцією та Національною гвардією України щодо забезпечення стабільної роботи підземних газосховищ», – повідомили в компанії.

При цьому в компанії уточнили, що жодних об’єктів на лінії розмежування «Укртрансгаз» не має.

Нагадаємо, що 21 лютого 2022 року президент Російської Федерації Володимир Путін виступив на телебаченні зі зверненням, яке тривало близько години. Він визнав незалежними державами «Луганську народну республіку» та «Донецьку народну республіку».

У своєму зверненні Путін довго розповідав історію Радянського Союзу та України, розмірковував про Володимира Леніна, про приєднання Хрущовим Криму Україні, про декомунізацію. Лише під кінець промови лідер РФ вирішив висловити головне — визнати суверенітет «ЛНР» та «ДНР» та підписати відповідні документи.

Читайте також
19 Червня 2024 року - 8:27
Від початку російського широкомасштабного вторгнення аграрний сектор зазнав збитків на...
18 Червня 2024 року - 18:47
Нового підвищення тарифів на світло в Україні найближчим часом не...
18 Червня 2024 року - 16:54
Кабінет Міністрів підтримав зміни до ліцензування перевізників, ініційовані Міністерством розвитку...
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...