«Укроборонпром» отримав нового керівника

Поділитися:

На сайті глави держави 3 грудня було оприлюднено указ, згідно з яким, Президент України Володимир Зеленський призначив Юрія Гусєва генеральним директором державного концерну «Укроборонпром».

Відомо, що в 2014-2016 роках Юрій Гусєв був заступником міністра оборони України. З липня 2019 року очолював Херсонську обласну державну адміністрацію. Кандидат економічних наук, громадський і політичний діяч.

Крім цього, Гусєв є президентом громадської організації «Міжнародне об’єднання Земляцтво Херсонщини». Раніше Гусєв фігурував в справах про завищення ціни при закупівлі палива для армії, а також про будівництво квартир для військовослужбовців.

Нагадаємо, що перевірка складу топ-менеджерів на поліграфі є новою практикою на держпідприємстві «Укроборонпром». Вона введена рік тому, саме в той час, коли на заводі оновився менеджмент. Завдяки таким перевіркам, на думку нової команди, на підприємстві введено нові стандарти. Йдеться про програму доброчесності та антикорупційної політики.

Раніше повідомлялося, що «Укроборонпром» звинуватив керівництво Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України в невиправданому втручанні в роботу ГК «Укроборонпром». Про це йдеться на сайті державного оборонного підприємства.

У повідомленні компанії йдеться про навмисну блокаду роботи компанії і реформуванні оборонно-промислового комплексу.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Червня 2021 року - 23:00
Рівень мінімальної зарплатні середнього медперсоналу підвищено до 13,5 тисяч гривень,...
18 Червня 2021 року - 22:00
Кому і скільки видавати грошей - вирішуватиме місцева влада.
18 Червня 2021 року - 13:22
Відповідно до прийнятого законопроекту вже з 1 вересня 2021 року...