Українцям розповіли, як підрахувати майбутню пенсію

Поділитися:

У Пенсійному фонді України повідомили, що страховий стаж і заробітна плата обчислюється на основі даних, що містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

«Ми розробили зручний і зрозумілий електронний сервіс, який дозволяє розрахувати розмір майбутньої пенсії», – йдеться в повідомленні.

Відомо, що є можливість самостійно внести інформацію про страховий стаж, набутий до 1 січня 2004 року (періоди трудової діяльності та інші періоди, які враховуються при призначенні пенсії).

Крім того, сервіс за результатами обчислення стажу визначає право на призначення пенсії та дату, до якої виникне таке право.

Слід зазначити, що розмір пенсії визначається в поточних цінах виходячи з припущення, що розмір заробітної плати буде таким, як при розрахунку «Пенсійним калькулятором».

Нагадаємо, що для деяких категорій українських громадян існує можливість вийти на пенсію раніше, ніж вони досягти 60-річного віку. Такі дані оприлюднили в Пенсійному фонді України.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві соцполітики повідомляють, що в рамках індексації в середньому восьми мільйонам українських пенсіонерів підвищать пенсію на 308 гривень. Мінімальна доплата становитиме 100 гривень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...