Українцям пообіцяли суд присяжних

Поділитися:

Влада вже напрацювала два законопроекти щодо запуску роботи суду присяжних в Україні. Про це Президент Володимир Зеленський сказав під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя».

«Суд присяжних. Наразі готові вже два законопроекти, що дадуть старт його роботі. Однак ми розуміємо, що суд присяжних не тільки підвищить довіру до правосуддя, це і велика відповідальність за долю учасників процесу, а тому модель та формат суду присяжних в Україні будуть детально обговорюватися», – сказав Зеленський.

На форумі Президент заявив про створення суду у смартфоні. За його словами, більшість бюрократичних процедур перейдуть у формат онлайн, що прискорить судовий процес та мінімізує корупцію.

Раніше ми повідомляли, що в Україні з’явиться “суд у смартфоні” за аналогією до державних онлайн-послуг у додатку “Дія”.

Також, Президент Володимир Зеленський дав свою оцінку Конституційному Суду України, виступаючи на триденному форумі “Україна 30. Розвиток правосуддя”, що стартував в Києві.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...