Українців попередили про нову шахрайську схему

Поділитися:

В Україні перед Новим роком активізувалися шахраї, які спеціально створюють фальшиві сайти інтернет-магазинів.

Про це пишуть ЗМІ.

Так, шахраї після створення аналога виставляють на продаж товари з нібито великими знижками, що приваблює покупців. На таких сайтах зазвичай передоплата, тож, отримавши гроші – одразу зникають.

Як запевняють експерти, подібні шахрайські сайти дійсно дуже складно відрізнити від оригінальних. Лише за кількома нюансами можна зрозуміти, що це – пастка.

Фахівці зазначають, що, у першу чергу, мають насторожити покупців саме значні знижки і передоплата за річ. Перед тим, як робити покупки, потрібно ретельно вивчити онлайн-магазин, зокрема, в інтернеті корисно пошуки про нього відгуки та чи нема нарікань з боку ображених покупців на його діяльність. При цьому на самому сайті краще не вірити відгукам – зазвичай вони несправжні.

Експерти настійно радять українцям – не надсилати кошти за товар наперед.

Нагадаємо, що в Україні громадяни стали частіше купувати «онлайн». За останні роки кількість успішних доставок збільшилася майже утричі – з 960 тисяч у 2017 році до 2,7 млн ​​у 2020 році.

Раніше ми повідомляли, що цьогоріч матеріальний стан половини українських родин погіршився. Для 40% він не змінився. У 10% він навпаки – покращився.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ