Українців обіцяють інформувати про якість палива

Поділитися:

У прес-службі Держекоінспекції повідомили, що всі територіальні та міжрегіональні підрозділи відомства в тестовому режимі працюють з системою оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик. Відомо, що незабаром інформація про порушення на АЗС і АЗГС буде оприлюднена.

“Всі органи ринкового нагляду використовують систему оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик, де споживачі можуть дізнаватися про небезпеку продукції, виявленої контролюючими органами. Це вимога встановлена ​​відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1398”, – говорить глава відомства.

Слід зазначити, що найближчим часом Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства забезпечить ліцензію на користування цим програмним продуктом для працівників ДЕІ за допомогою персональної ЕЦП. Після цього відповідна інформація про порушення на АЗС і АЗГС буде доступна для громадян по спеціальному посиланню.

Крім того, протягом січня-лютого ДЕІ винесла 193 рішення про приведення паливно-масляної продукції у відповідність встановленим вимогам. Також було виписано штрафів на 2,6 млн грн.

Нагадаємо, що в Державній екологічній інспекції повідомили, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив створити робочі групи на рівні кожної області по боротьбі з нелегальним ринком нафтопродуктів, а також провести перевірки автозаправних станцій (АЗС).

Раніше повідомлялося, що згідно із заявою експертів, в Україні дефіциту нафтопродуктів не буде. У той же час ціни на паливо знову почали зростати. Ситуація на ринку різко змінилася. Якщо два тижні тому середня вартість бензину, дизпалива і автогазу була практично стабільною, то минулого тижня було значне зростання цін.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 18:52
Виглядає так, що профспілка була створена для дестабілізації роботи банку....
9 Травня 2021 року - 17:49
З 1 липня у нашій країні можна буде купляти та...
9 Травня 2021 року - 16:48
Ця дата є граничною, після неї будуть працювати штрафні санкції
9 Травня 2021 року - 15:23
Всі планують завершити до кінця травня поточного року