Українців чекають нові податки при купівлі житла

Поділитися:

У Верховній Раді зареєстрували новий законопроект з поправками до Податкового кодексу. Відомо, що таким чином уряд пропонує обкласти податком на додану вартість операції з продажу новозбудованих квартир або будинків.

Так, документ вводить, серед іншого, оподаткування ПДВ першої поставки житла.

Слід зазначити, що перша поставка житла означає першу передачу готового нового житла у власність покупця або постачання послуг (включаючи вартість придбаних коштом виконавця матеріалів) із спорудження такого житла коштом замовника.

Крім того, нардепи пропонують збільшити податок на доходи фізичних осіб від продажу третього і наступних об’єктів нерухомого майна з 5% до 18%.

Нагадаємо, що борги українців за комунальні послуги ростуть з кожним місяцем. Поки за несвоєчасну сплату комуналки громадян не карають. Однак, все ж покарання для злісних неплатників існує і воно буває декількох видів. Українців навіть можуть позбавити квартири.

Раніше повідомлялося, що Кабмін вніс до парламенту законопроект про збільшення ставок податків, акцизів та інших платежів. Документ стосується як підприємств, так і громадян України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Вересня 2021 року - 8:28
Міністр охорони здоров'я зазначив, що пріоритетні групи населення, які вакцинувалися...
23 Вересня 2021 року - 7:27
Від сьогодні, 23 вересня, вся Україна переходить до «жовтої» карантинної...
23 Вересня 2021 року - 7:16
Нова угода набере чинності на 30 день з офіційної дати...
22 Вересня 2021 року - 20:07
У Держстаті підрахували, що найбільше коштів піде на оплату праці...