Українці зможуть отримати додаткові виплати

Поділитися:

Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила, що з 1 січня 2022 року в Україні стартує державна програма допомоги малозабезпеченим. Відтак, громадяни зможуть отримати кошти для відкриття власної справи. Сума допомоги становитиме 15 мінімальних зарплат або 97,5 тис. гривень.

Зазначається, що відповідні кошти підприємці повинні вкласти в проект. Зокрема, закупити обладнання та матеріали для свого бізнесу.

Впродовж трьох років цю допомогу необхідно буде повернути. Це можна буде зробити за рахунок сплачених податків і соціальних внесків з підприємницької діяльності (сума до повернення зменшується в залежності від перерахованого в бюджет). Якщо підприємець працевлаштував в свій новий бізнес двох малозабезпечених, що стоять на обліку в центрі зайнятості, то він може не повертати допомогу.

Згідно з інформацією, у програмі можуть брати участь працездатні, але не працюючі (зареєстровані в центрі зайнятості) особи з числа малозабезпечених сімей.

Раніше ми повідомляли, що Кабінет міністрів України має намір спростити для підприємців процедуру отримання дозволу на ведення своєї діяльність у рамках нового експериментального проекту.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Жовтня 2021 року - 22:01
Попередньо - перший непілотований випробувальний політ відбудеться у лютому наступного...
23 Жовтня 2021 року - 18:01
Умови зони найвищої епіднебезпеки почнуть діяти з 26 жовтня.
23 Жовтня 2021 року - 17:32
Висота «Око Дубая» - більше 250 метрів.
23 Жовтня 2021 року - 12:10
Шахраї маскували свої дії під виконання службових обов'язків