Українці активно шукають роботу

Поділитися:

У дослідженні Центру економічної стратегії йдеться про те, що із початком осені українці повертаються до офісів та активніше шукають роботу. Зокрема, що з відновленням ділової активності відвідування офісів зросло на чверть. Крім того зросла кількість бронювань на перельоти.

«Із початком навчального року і закінченням сезону відпусток мобільність українців збільшилася. Заклади торгівлі та розваг за тиждень стали відвідувати частіше на 4%, продуктові та аптеки — на 5%, транспортом користувалися більше на 6%. Відвідування робочих місць зросло (+26% за тиждень) і зрівнялося з цим періодом минулого року. Разом з тим воно все ще істотно нижче допандемічного рівня лютого 2020 року», — йдеться в повідомленні.

Експерти відзначають, що на сайтах пошуку роботи більш ніж на третину зросла кількість вакансій.

«Кількість відкритих вакансій за останній тиждень значно зросла (+32%) і є найбільшою з початку року. В аналогічний період у 2019 році пропозиція на ринку праці також збільшилася, але тоді вакансій було на 13% менше», — повідомляється у дослідженні.

Крім того, у Центрі економічної стратегії зазначили, що за тиждень на 20% зросла кількість осіб, що знаходяться в пошуку роботи. Також за цей час на 11% збільшилась кількість заброньованих авіаквитків, що може свідчити про пожвавлення ділової активності.

Раніше ми повідомляли, що за рік в Україні кількість вакансій зросла більш ніж удвічі. Так, у вересні 2020 року кількість пропозицій складала 53 тисячі, натомість цьогоріч вона вже сягає 108 тисяч. Крім того, збільшилась і заробітна плата. Зокрема, з 12 420 грн до 13 667 грн.

Також ми писали про те, що Кабінет міністрів України має намір підняти рівень заробітної плати медикам і педагогам.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ