Україна вимагає скликати ТКГ

Поділитися:

Україна стала ініціатором скликання позачергового засідання Тристоронньої контактної групи. Зокрема, українська сторона звернулася з пропозицією до російської, щоб обговорити питання обміну полоненими. Також на порядку денному буде і не менш важлива тема розблокування роботи КППВ на Донбасі.

В офіційній заяві перераховані всі питання, які Україна пропонує обговорити позачергово, оскільки вони є найгарячішими.

Також відомо, що Леонід Кравчук, глава української делегації в ТКГ, закликає всіх до активної роботи, щоб утримувані особи (полонені) з обох сторін могли до Різдва і Нового року бути вдома, в колі рідних.

Раніше повідомлялося про те, як прокоментував український президент третій за рахунком обмін полоненими. «Ми повернемо всіх в рамках і мінських домовленостей, і в рамках домовленостей «нормандської четвірки». Ми звільняємо всіх. Ми будемо боротися, поки кожен українець не повернеться додому», — пообіцяв Зеленський.

Також ми писали й про те, що Нідерланди допоможуть Україні з розмінуванням Донбасу. Про голландську програму розмінування по всьому світу розповів посол Голландії в Україні Йеннес де Мол. Як зазначив посол, його країна поставила за мету до 2025 року звільнити всю планету від мін та снарядів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Квітня 2021 року - 22:50
Йдеться про функцію оплати податків, яка наразі - у режимі...
12 Квітня 2021 року - 22:12
Йдеться про майже тисячу правок до законопроекту №2194
12 Квітня 2021 року - 20:49
Російські вузи не зможуть отримати дозвіл на відкриття філії в...
12 Квітня 2021 року - 20:14
Всі дані було підбито за один місяць – березень