У світі працюють понад 160 мереж 5G

Поділитися:

За останній період глобальне покриття 5G стало поширюватися по світу набагато активніше, ніж це було раніше. Про це стало відомо в рамках презентації дослідження Ericsson Mobility Report 2021.

Згідно з його даними, нині в світі побудовано вже не менше 160 комерційних мереж такого мобільного зв’язку. Також редактор дослідження Пітер Йонссон заявив, що світ набагато активніше приймає нову мережу, ніж це було раніше з попередником цієї технології – 4G.

«Завдяки швидкому розгортанню екосистеми, в результаті 1 мільярд підключень в мережах 5G буде досягнуто на 2 роки раніше, ніж в мережах 4G. В кінці минулого року в зоні покриття 5G вже жив 1 мільярд осіб», – сказав він.

Раніше в пресслужбі Міністерства цифрової трансформації повідомили, що відомство має намір внести вартість послуг інтернету і мобільного зв’язку в прожитковий мінімум як базову потребу людини.

Фахівці Мінцифри пояснюють, що мобільний зв’язок і доступ до інтернету вже давно стали базовими потребами людини. Саме тому їх і планують ввести в прожитковий мінімум.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...