У ОРДЛО підрахували, скільки РФ обійшлася окупація Донбасу

Поділитися:

Російська окупація і пішли за нею бойові дії завдали непідконтрольною частини Донецької області більше ніж 1,3 трильйона російських рублів. Про це повідомили в так званій “громадської комісії з оцінки економічного збитку”.

Природно місцеві “аналітики” провину за таку шкоду поклали на українську сторону.

“Комісією на підставі зібраного матеріалу отримані наступні попередні результати, це результати – підрахунки тільки частини (втрат) з 2014 року. Втрати від реалізації в промисловості і сільському господарстві склали 295,8 мільярда рублів, втрати соціального сектора – 421,7 мільярда рублів витрати на відновлення зруйнованого житла – 603,4 мільярда рублів. На першому етапі втрати склали 1,321 трлн рублів”, – кажуть” експерти “ДНР.

Слід зазначити, що сама методика, за якою вважали збитки, розкрита не була. Крім того, представник окупаційної адміністрації не пояснила, чому руйнування і розграбування Донбасу, що почалося з приходом “руського міра”, повинна оплачувати Україна.

Нагадаємо, що уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова повідомила, що за підсумками 2020 року заборгованість по пенсіях переселенців і жителів тимчасово окупованих територій становить вже 11 мільярдів гривень.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський оприлюднив один із питань, яке обговорили на засіданні Ради нацбезпеки і оборони України. За його словами, в цілому на засідання Радбезу було винесено сім питань. Пріоритетним стало загострення ситуації на Донбасі, зазначивши, що ця тема обговорювалася таємно, і не може розповісти деталі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 22:46
Станом на зараз підписано 217 таких договорів
9 Травня 2021 року - 21:43
Все це заплановано в рамках «Великої приватизації»
9 Травня 2021 року - 21:14
Йдеться про обставини розірвання орендного договору та роль у цьому...
9 Травня 2021 року - 20:16
Одна з причин — постійне і навмисне заниження показників лічильників,...