У МВС з’явилися меломани, які підбирають музику для водіїв

Поділитися:

Патрульна поліція створила список треків для безпечного водіння автомобіля. У список увійшли такі виконавці, як: Billie Eilish, Massive Attack, Gorillaz, Drake, Onuka, Один в каное, Бумбокс, Сергій Бабкін.

У поліції зазначили, що з 31 червня в країні запрацювала система відео фіксації дорожнього руху. за першу добу було зафіксовано 57 880 випадків перевищення швидкості.

“Музична добірка від патрульної поліції допоможе водіям дотримуватися правил дорожнього руху”, – йдеться в повідомленні.

Музику підбирали на основі досліджень International Journal of Environmental Research and Public Health. В ході експериментів, стало зрозуміло, що музика, темп якої не перевищує 100 ударів в хвилину, позитивно впливає на якість їзди.

Раніше повідомлялося, що за час роботи системи відео та аудіо-фіксації на дорогах порушень правил дорожнього руху стало в п’ять разів менше. У Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що показники вказують на те, що на українських дорогах стане менше дорожньо-транспортних пригод.

Також варто відзначити, що в зв’язку з тим, що багато порушники правил дорожнього руху роблять помилки при оплаті штрафу, патрульна поліція Київської області провела інструктаж, як це треба робити.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...