У МВС хочуть законодавчо змушувати водіїв міняти гуму

Поділитися:

У Міністерстві внутрішніх справ України хочуть зобов’язати водіїв в обов’язковому порядку змінити літню гуму шин на зимову. Це потрібно для збереження дорожньої безпеки, як повідомив заступник голови Департаменту патрульної поліції.

Вказується, що на цей час в МВС хочуть законодавчим шляхом змусити вітчизняних водіїв дотримуватися всіх необхідних заходів безпеки на дорогах.

У МВС кажуть про те, що наразі багато водіїв досі не змінили літню гуму шин на зимову. У контексті поточних погодних умов, це заважає водієві вчасно загальмувати на дорозі, що стає очевидним ризиком як для нього, так і для пішоходів і можливих пасажирів транспорту.

“Ми це знаємо дуже добре, адже з першими опадами виїжджаємо на десятки ДТП, причина яких в основному – літня гума“, – говорять в поліції.

Нагадаємо, що недавно спеціально створена урядова комісія завершила розслідування обставин катастрофи літака АН-26 в Харківській області з курсантами на борту.

Відомо, що обставин, що вплинули на надзвичайну подію, виявилося відразу кілька. Таку інформацію підтвердив віцепрем’єр-міністр України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
11 Квітня 2021 року - 10:59
Експерти припускають, що попит на біткоіни буде сильно зростати в...
11 Квітня 2021 року - 10:30
Вимоги щодо стажу виростуть на 12 місяців
11 Квітня 2021 року - 10:00
Виплата грошової допомоги проводиться шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального...
11 Квітня 2021 року - 8:57
КРАІЛ може розглядати заяви на отримання ліцензій для грального обладнання,...