У МОЗ хочуть вакцинувати чиновників і вчителів примусово

Поділитися:

Співробітники установ освіти, міністерств, органів центральної і місцевої влади будуть внесені до переліку професій, які зобов’язані пройти вакцинацію від COVID-19. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Міністр зазначив, що пріоритетні групи населення, які вакцинувалися на перших етапах кампанії вже досягли 80%. Зокрема, це медичні працівники, військовослужбовці, співробітники МВС, Нацгвардії і ДСНС.

«В інших органах державної влади ситуація, на жаль, не така оптимістична. Тому за підсумками нашої ранкової наради пропонуємо почати впровадження чарівних профілактичних щеплень проти гострого респіраторного захворювання COVID-19. Зокрема, для співробітників установ освіти, співробітників міністерств та інших органів центральної влади і їх підрозділів, а також місцевих державних адміністрацій», — розповів Ляшко.

Глава відомства підкреслив, що МОЗ може вводити обов’язкову вакцинацію проти окремих інфекційних хвороб для окремих професій, виробництв та організацій.

Нагадаємо, від сьогодні, 23 вересня, вся Україна переходить до «жовтої» карантинної зони, через це уряд вводить нові карантинні правила. Відтак, бізнесу запропонували два варіанти, згідно з якими він може працювати.

Раніше у Міністерстві охорони здоров’я заявили, що західні області нашої країни демонструють динаміку зростання кількості нових хворих на коронавірус. Найближчими до переходу у «червону» зону карантину на сьогодні є Волинська, Чернівецька, Тернопільска та Івано-Франківська області.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Жовтня 2021 року - 22:30
8-11 листопада відбудеться процедура тестування та відбору охочих працювати в...
28 Жовтня 2021 року - 20:59
На ці кошти, зокрема, планують придбати експрес-тести для покращення рівня...
28 Жовтня 2021 року - 20:01
Він разом з іншими експосадовцями готувався здійснити переворот в КСУ,...
28 Жовтня 2021 року - 19:01
Заробляли шахраї - за рахунок завищення вартості своїх послуг.