У Мінцифри розповіли про цифровізацію документообігу

Поділитися:

Керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації розповів про те, на якому етапі процес переведення всіх публічних послуг в онлайн.

Посадовець зазначив, що наразі тільки почався перехід до так званого paperless.

За його словами, проєкт «Україна без паперів» складається з кількох кроків: перший – процес впровадження е-документів (ще триває); другий – налагодження обміну між держорганами, реєстрами, установами; повний перехід держпослуг в онлайн.

«Тому що навіть, якщо вони залишаться в офлайні, paperless передбачає саме уявлення онлайн – і це наша мета до 2024 року», – повідомив керівник з розвитку е-послуг.

Як очікується, завдяки paperless громадянам більше не треба буде стояти в чергах, щоб одержати необхідну довідку, зробивши це онлайн; отримувати онлайн-послуги стане значно швидше;
відпаде необхідність робити ксерокопії документів, адже чиновники будуть мати до них доступ у держреєстрах; документи міститимуться в єдиному електронному реєстрі, в який можна буде зайти через смартфон.

Нагадаємо, що українці зможуть отримувати інформацію про призначення субсидій через додаток «Дія».

Також ми писали, що у Міністерстві цифрової трансформації повідомили, що розвиток сфери відкритих даних завдяки цифровізації дозволяє активно боротися з корупцією в країні.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ