У Мінціфри будуть оцифровувати платників податків

Поділитися:

В Міністерстві цифровий трансформації України має намір оцифрувати до літа всі номера платника податків. Вони будуть перенесені або в ID-карти або в мобільний додаток «Дія».

Про це в четвер, 28 травня, заявив віце-прем’єр – міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров. За його словами, над цим вже працює його відомство. Протягом кількох тижнів будуть прийняті зміни до законодавства і до кінця літа ніхто не буде носив з собою паперовий номер платника податків, – запевнив чиновник.

При цьому Федоров уточнив, для тих, у кого немає ID-карти, номер платника податків буде відображатися в «Дія» окремо.

Нагадаємо, 28 травня Міністерство цифровий трансформації і Державна міграційна служба презентували послугу, яка дозволяє 14-річним громадянам отримувати ID-карту і номер платника податків за одним зверненням до відповідних органів.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві розвитку економіки розповіли, що всі бажаючі українці можуть отримати допомогу з боку держави, отримавши статус «безробітного» на урядовому порталі «Дія». Йдеться про впровадження експериментального проекту з боку Кабміну, який спрямований на перереєстрацію безробітної групи населення України.

Читайте також
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...
6 Червня 2024 року - 12:36
Кадровий дефіцит в Україні стає серйозною загрозою для економіки в...
31 Травня 2024 року - 17:54
Як повідомляє Reuters, кількість українців, які живуть у бідності, зросла...
31 Травня 2024 року - 14:42
28 травня на території МВЦ в м. Києві за підтримки...