У Мінціфри будуть оцифровувати платників податків

Поділитися:

В Міністерстві цифровий трансформації України має намір оцифрувати до літа всі номера платника податків. Вони будуть перенесені або в ID-карти або в мобільний додаток «Дія».

Про це в четвер, 28 травня, заявив віце-прем’єр – міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров. За його словами, над цим вже працює його відомство. Протягом кількох тижнів будуть прийняті зміни до законодавства і до кінця літа ніхто не буде носив з собою паперовий номер платника податків, – запевнив чиновник.

При цьому Федоров уточнив, для тих, у кого немає ID-карти, номер платника податків буде відображатися в «Дія» окремо.

Нагадаємо, 28 травня Міністерство цифровий трансформації і Державна міграційна служба презентували послугу, яка дозволяє 14-річним громадянам отримувати ID-карту і номер платника податків за одним зверненням до відповідних органів.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві розвитку економіки розповіли, що всі бажаючі українці можуть отримати допомогу з боку держави, отримавши статус «безробітного» на урядовому порталі «Дія». Йдеться про впровадження експериментального проекту з боку Кабміну, який спрямований на перереєстрацію безробітної групи населення України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ