У Міносвіти розповіли, як будуть працювати навчальні заклади з 25 січня

Поділитися:

У Міністерстві освіти і науки України повідомили, що з 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для навчальних закладів, визначено постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 №1236. Однак, локдаун закінчується, а це значить, що навчальні заклади можуть продовжити свою роботу.

Відомо, що з понеділка свої двері знову відкриють заклади загальної середньої, позашкільної та спеціалізованого мистецької освіти. При цьому університети і ПТУ можна буде відвідувати тільки групами не більше 20 осіб.

Крім того, якщо половина учнів і персоналу знаходиться на самоізоляції, то таку установу відправлятимуть на карантин. При цьому в навчальних закладах заборонено проводити заходи за участю дітей з більш ніж однієї групи або класу і з глядачами.

Слід зазначити, що студентам, які прибувають на навчання з країн «червоної зони», необхідно проходити самоізоляцію. На самоізоляцію потрапляють і ті, хто прибув з ОРДЛО і Криму.

Нагадаємо, що після закінчення локдауну, який в Україні триває з 8 по 24 січня, школярі молодших класів повинні отримувати знання, сидячи за партами в школах. Таку позицію висловив міністр освіти і науки України.

Раніше повідомлялося, що новий наказ затверджений Міністерством освіти і науки з приводу умов прийому до ВНЗ України. Він набрав чинності 22 грудня 2020 року.

Відомо, що згідно з документом, навчання у вищих навчальних закладах країни можна отримати безкоштовно. Але це не стосується ступеня магістра.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2021 року - 22:37
Пільги у 100% передбачені для учасників бойових дій - Мінсоцполітики.
28 Лютого 2021 року - 21:12
В'їзд авто з номерами невизнаної республіки на українську територію заборонять...
28 Лютого 2021 року - 20:40
Безвізовими стануть для українців Гренада і низка карибських островів.
28 Лютого 2021 року - 13:59
Законом вводиться два самостійних види (форми) роботи - повна і...