У Міносвіти розповіли, коли діти повернуться до навчання

Поділитися:

Після закінчення локдауну, який в Україні триває з 8 по 24 січня, школярі молодших класів повинні отримувати знання, сидячи за партами в школах. Таку позицію висловив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет в месенджері Telegram.

Як зазначив Сергій Шкарлет, зараз батьки найменших школярів поєднують роботу і допомогу дітям у навчанні в режимі онлайн. А це дуже важко. Питання стосується перш за все батьків учнів 1-4 класів. За словами міністра, його весь час запитують про відновлення навчання дітей у школах. Тому Шкарлет озвучує свою особисту думку – учні 1-4 класів повинні отримувати знання за партами, починаючи з 24 січня, одразу після закінчення карантинних обмежень.

Що стосується школярів старших класів, то для них, на думку міністра, оптимальним залишиться поєднання навчання онлайн і в шкільних класах – тобто навчання на змішаній основі. Однак це теж станеться в разі сприятливої ​​санітарно-епідемічної ситуації в країні.

Нагадаємо, в Міносвіти розповіли, як буде проходити вступна кампанія-2021.

Також раніше ми написали про те, що в Міністерстві освіти підготували законопроект, який повинен врегулювати питання надання соціальних гарантій педагогам і науково-педагогічним працівникам у разі зараження вірусом COVID-19.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ