У Кабміні розповіли, скільки мають заощадити на соцвиплатах

Поділитися:

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що в Україні з 2022 року запрацює Єдиний соціальний реєстр, що допоможе заощадити на соціальних виплатах близько 10 мільярдів гривень.

Чиновник зазначив, що заощадити кошти вийде завдяки об’єднанню десятків не пов’язаних між собою реєстрів та інформаційних систем соціальної сфери. У ЄСР (Єдиний соціальний реєстр) увійдуть абсолютно всі види соціальних виплат в Україні, серед яких пенсії, субсидії, виплати малозабезпеченим верствам суспільства, виплати по безробіттю тощо.

Крім цього до реєстру увійдуть ще й 125 адміністративних послуг соціального характеру.

Вперше в Україні буде запущена зручна й позбавлена ​​корупції система єдиного соціального вікна, що вкрай важливо для кожного українця.

Шмигаль привів також цифри, представив попередні підрахунки аналітиків. Таким чином, за допомогою ЄСР за рік можна заощадити близько 10 мільярдів гривень. Гроші, отримані через підвищення адресності та ліквідації зловживань, уряд планує направити тим, хто дійсно їх потребує.

Раніше ми повідомляли про зменшення сум соціальних виплат на 10-12%. У зв’язку з цим скоротиться і кількість одержувачів субсидій.

Також ми писали про те, що в Україні планується підвищення пенсійних виплат.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ