Туреччина відновлює туризм

Поділитися:

Незабаром українські туристи зможуть поніжитися в променях сонця туристичних пляжів Туреччини: країни благополучно домовилися про відновлення авіасполучення між Києвом і Анкарою. Про це у вівторок, 26 травня, повідомляє Міністерство закордонних справ України.

Як вказали в МЗС, зараз країни активно обговорюють питання організації взаємних туристичних турів. Відзначимо, що це питання порушувалося в рамках зустрічі заступника міністра закордонних справ Василя Боднара з послом Туреччини в Україні Ягмур Гюльдере.

Цікаво, що Туреччина є однією з перших країн, які відновили свою діяльність і відкрила кордони після ослаблення карантину.

Зараз країна офіційно готова прийняти на своїй території туристів відразу з 31 країн світу, однак поки що лише з метою оздоровчих процедур.

Як повідомляло раніше, туристична сфера найбільше постраждала від пандемії коронавируса: українцям довелося в терміновому порядку скасувати свій літній відпочинок, а деякі туристичні організації знаходяться на межі розорення через відсутність клієнтів.

Поки що всесвітня динаміка туристичного бізнесу вже впала в значеннях від 40-70% і навіть якщо ряд країн відновить можливість авіасполучень, обійдеться такий відпочинок для українців в рази дорожче, ніж було до пандемії.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
27 Листопада 2021 року - 22:59
Громадяни виступають проти двох нових законів: про референдум і експропріацію
27 Листопада 2021 року - 22:28
Штам «омікрон» виявили в двох осіб - у районах Челмсфорд...
27 Листопада 2021 року - 18:01
Літургію до Дня пам'яті жертв голодомору в Україні у храмі...
27 Листопада 2021 року - 17:02
У перший тиждень січня буде лише 3 робочих дні