Третина населення України – проти суворого карантину

Поділитися:

Згідно з даними опитування соціологічної групи “Рейтинг”, близько 65% громадян України підтримують введення локдауну в країні, тоді як 33% – проти.

Відомо, що з початку весни підтримка карантину зросла з 56 до 65%. Так, 77% українців висловилися за закриття ресторанів і кафе в рамках «жорсткого карантину», 63% – закриття шкіл, 59% – дитячих садків. Обмеження руху міського та міжміського транспорту не підтримують майже 70%.

Крім того, кожен другий українець заявив, що буде більше дотримуватися правил «жорсткого карантину» ніж навесні минулого року. Близько 17% вважають, що карантинні правила можна послабити.

Нагадаємо, що майже 70% українців називають економічну ситуацію в Україні поганий і вважають, що криза буде тільки поглиблюватися. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного в кінці січня на початку лютого.

Раніше повідомлялося, що в Кабміні підписали постанову, яка чітко називає всі ті види економічної діяльності ФОП, які підпадають під можливість отримання матеріальної допомоги в розмірі 8 тисяч гривень. Йдеться про гроші, які держава виплатить самим підприємцям і їх найманим працівникам, коли вони опиняться в «червоній зоні» і не зможуть працювати.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 22:46
Станом на зараз підписано 217 таких договорів
9 Травня 2021 року - 21:43
Все це заплановано в рамках «Великої приватизації»
9 Травня 2021 року - 21:14
Йдеться про обставини розірвання орендного договору та роль у цьому...
9 Травня 2021 року - 20:16
Одна з причин — постійне і навмисне заниження показників лічильників,...