Субсидію можна перевірити онлайн

Поділитися:

Наразі процес оформлення субсидій для громадян України триває. Відомо, що станом на листопад 2021 року допомогу на оплату послуг ЖКГ отримують вже 2,6 мільйонів домогосподарств. Враховуючи, що правила призначення субсидій в Україні змінилися, їх можуть отримати далеко не всі, що подали заявки. Проте для того, щоб перевірити, чи схвалено заявку, не обов’язково нікуди їхати та дзвонити, можна скористатися такою послугою онлайн.

Отже, щоб дізнатися, чи призначено субсидію, необхідно зайти на сайт Інформаційно-обчислювального центру Міністерства соціальної політики України. У спеціально відведеному інформаційному полі запровадити свої дані. Зокрема, вказати місце проживання: область, населений пункт, вулицю, номер будинку/квартири.

Після цього на екрані з’явиться вся інформація, що стосується субсидій та їх призначення. У реєстрі знаходяться всі дані щодо субсидії, номер заяви потенційного субсидіанта, розмір нарахованої субсидії за рік або місяць, населений пункт та період отримання виплат.

Раніше ми писали, який є середній розмір субсидій в Україні.

Також ми повідомляли, коли і на скільки збільшиться розмір субсидій для українців.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ