Стало відомо, яку допомогу отримуватимуть безробітні на карантині

Поділитися:

Новий закон набрав чинності в Україні. Так, в уряді розширили допомогу безробітним не тільки на період інших карантинів, але і на випадок надзвичайних ситуацій. Відповідний закон сьогодні набрав чинності.

Відомо, що до цього в законодавстві було прописано лише надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину для застрахованих осіб, які втратили частину доходу через обмежувальні заходи, пов’язаних з протидією поширенню COVID-19.

Так, згідно з документом, Кабінет міністрів одержує право визначати порядок надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, надзвичайної ситуації, її розмір, термін надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.

Нагадаємо, що уряд України на засіданні 20 січня прийняв нове рішення стосовно навчання безробітних громадян країни. Так, Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України спільно з Мінцифри і Державним центром зайнятості починають експеримент професійного навчання безробітних інформаційних технологій.

Раніше повідомлялося, що Європейська комісія збирається значимо розширити програму технічної допомоги для України. Про це повідомляє віце-президент Єврокомісії з питань міжінституційних відносин і прогнозування Марош Шефчович на своїй сторінці в Twitter.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
15 Квітня 2021 року - 10:30
Вже засуджені колишній керівник і три співробітники газового термінала в...
15 Квітня 2021 року - 10:00
На сьогодні мінімальна пенсія в Україні дорівнює 1769 гривень, а...
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...