Стало відомо, у скільки обійдеться реставрація острова “Хортиця”

Поділитися:

Займатися реконструкцією музею історії козацтва на острові Хортиця – буде компанія “Геос” за 69 млн гривень. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

Відомо, що в аукціоні брали участь три компанії. В результаті – знизила ставку тільки Геос, так і виграла торги.

Тепер підрядник повинен оновити фасад будівлі і внутрішнього дворика Музею. А також замінити систему водопостачання, встановити конвектори та систему відеоспостереження. Всі роботи повинні бути виконані до 16 серпня. Зараз договір з переможцем поки не підписаний через виявлених невідповідностей в документації – по своєчасності виконання робіт і рекомендацій від інших замовників.

Слід зазначити, що фірму Геос в ЗМІ пов’язують з металургійним комбінатом Запоріжсталь, який входить до групи Метінвест.

Нагадаємо, що в Україні реставрують ряд об’єктів на острові Хортиця в Запоріжжі. Як повідомили в Офісі президента, острів чекають великі зміни. В цьому році, зокрема, мають намір оновити парк, зробити там логістику, створити спортивні об’єкти.

Раніше повідомлялося, що в Україні земельні ділянки державної і комунальної власності продаватимуть виключно через електронні аукціони. Парламент підтримав у цілому відповідний законопроект №2195.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
6 Грудня 2021 року - 22:59
За весь період на рахунку дитини може накопичитися – 10-12...
6 Грудня 2021 року - 22:26
Суворі карантинні заходи діятимуть до 11 грудня
6 Грудня 2021 року - 19:54
Через поширення штаму коронавірусу «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує...
6 Грудня 2021 року - 19:16
Резонансна справа, в якій фігурує брат скандального глави Окружного суду...